اپلیکیشن

اپلیکیشن مدیریت آتلیه

اپلیکیشن مدیریت آتلیه چیست

ابتدا قبل از پرداختن به موضوع اپلیکیشن آتلیه قصد داریم به مرور پیدایش اپلیکیشن‌ها بپردازیم. با پیشرفت گوشی‌های تلفن همراه و هوشمند شدن آنها، بسیاری از افراد در زندگی روزمره خود، برای انجام امور به آن محتاج هستند. اوایل پیدایش وب سایت‌های اینترنتی و قبل از همه‌گیر شدن آن، گوشی‌های تلفن همراه هوشمند وارد بازار نشده بود و مردم از طریق کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ‌ها وب سایت‌های اینترنتی را مشاهده می‌کردند.

اپلیکیشن مدیریت آتلیه

گذشت و گذشت تا اینکه گوشی‌های موبایل هوشمند به بازار آمدند و روز به روز پیشرفت چشمگیری نیز داشتند که همین امر سبب شد تا مردم بتوانند از طریق گوشی‌های تلفن همراه هوشمند خود به وبسایت‌های اینترنتی دسترسی داشته باشند. این پیشرفت طوری بود که مردم حتی وب سایت‌های اینترنتی را بیشتر از طریق گوشی‌های تلفن همراه خود مشاهده می‌کنند و کمتر مواقعی پیش می‌آید کسی از طریق کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ‌ها به وب سایت‌های اینترنتی مراجعه کنند.

این شد که صاحبان مشاغل فکر ساخت اپلیکیشن برای فروش، ارائه خدمات و تبلیغ محصولات خود را یک امر ضروری و مهم دانستند. ساخت اپلیکیشن‌ها از سوی مشاغل برای اینکه افراد بتوانند از طریق گوشی‌های موبایل هوشمند خود این اپلیکیشن‌ها را نصب نموده و از آنها استفاده نمایند.

امروزه اپلیکیشن‌های بسیاری توسعه پیدا کرده و بازار آن رونق گرفته است. اپلیکیشن‌هایی برای خرید و فروش بلیط هواپیما، رزرو وقت دکتر، کرایه تاکسی، سفارش غذا، انجام عملیات بانکی و… که کار افراد را بسیار راحت کرده و باعث کاهش در وقت و هزینه نیز شده است.

یکی از مشاغلی که نیاز داشتن یک اپلیکیشن را برای خود ضروری می داند، وجود اپلیکیشن مدیریت آتلیه است. برای صاحبان آتلیه‌های عکاسی بسیار مهم است تا برای رفاه حال مشتریان گرانقدر خود اپلیکیشن طراحی نموده تا براحتی بتوانند با آنها در تعامل باشند.

مزیت داشتن اپلیکیشن آتلیه

حال می‌خواهیم نگاهی داشته باشیم به اینکه یک اپلیکیشن مدیریت آتلیه جدا از بحث اهمیت وجودی اپلیکیشن‌ها که پیش تر راجب آن صحبت کردیم، چه خصوصیات و مزیت‌هایی می‌تواند داشته باشد تا صاحبان آتلیه‌های عکاسی را مجاب به داشتن آن بکند.

سهولت در تعامل با مشتری

مشتریان در هر موقعیت مکانی و زمانی که قرار داشته باشند می توانند به راحتی با نصب اپلیکیشن آتلیه عکاسی بر روی گوشی موبایل خود به راحتی هرچه تمام‌تر دسترسی داشته باشند و از محصولات و خدمات آن خرید و یا استفاده نمایند. همچنین صاحبان آتلیه با نصب اپلیکیشن مدیریت آتلیه در گوشی تلفن همراه خود به سادگی و حتی در زمانی که حضور فیزیکی در محل کار خود ندارند از درخواست مشتریان خود اطلاع پیدا کرده و با آنها در تعامل باشند.

حذف تبلیغات فیزیکی سالانه

اپلیکیشن مدیریت آتلیه در بحث تبلیغ شما به کاربران می‌تواند نقش پررنگی را ایفا کند. به این صورت که مشتری در هر لحظه از شبانه روز می‌تواند به نمونه کارهای شما دسترسی پیدا کرده و بصورت خودجوش آن را برای شما تبلیغ نماید و یا به اطرافیان خود نشان دهد که این یک مزیت عالی برای تبلیغ کار شما آتلیه‌داران به حساب می‌آید.

همچنین این اپلیکیشن‌ها مانند بیلبوردی هستند که می‌توان مواردی نظیر شعارهای تبلیغاتی، آدرس آتلیه و راه‌های ارتباطی از قبیل تلفن تماس، ایمیل و لینک شبکه‌های اجتماعی را در آن قرار داد. بنابراین کاربران یا مشتریان به سادگی و بصورت مستقیم می‌توانند همانجا با گوشی تلفن همراه خود با شماره آتلیه شما تماس حاصل نمایند و یا به صفحه اینستاگرام شما مراجعه کنند.

اضافه نمودن امکانات خاص

از طریق اپلیکیشن موبایل، شما می‌توانید امکاناتی را برای مشتری قرار دهید که از طریق وبسایت به سهولت و سرعت قابل اجرا نیست. به عنوان مثال امکان بارگذاری تصاویر سفارشات مشتری به این صورت که با ارائه کد امنیتی به مشتری و امکان مشاهده و تأیید یا اصلاح عکس به صورت آنلاین وجود داشته باشد.

صرفه‌جویی در وقت و هزینه

یک عامل بسیار مهم برای اپلیکیشن‌ها که کاربران یا مشتریان بسیار از آن استقبال می‌کنند، صرفه‌جویی در وقت و هزینه آنهاست. آنها بدون مراجعه به آتلیه می‌توانند به سادگی و سهولت خیلی از امور را مدیریت نموده و انجام دهند.

اپلیکیشن مدیریت آتلیه شرکت عکاس

شرکت “عکاس” با هدف پیشرفت هرچه بیشتر و همچنین رونق کسب و کار صاحبان آتلیه‌های عکاسی با ساخت اپلیکیشن و ارائه آن، این امکان را برای آنها میسر ساخته است تا بتواند تأثیری هرچند کوچک در پیشرفت کسب و کارهای سنتی و تبدیل آنها به کسب و کارهای فانتزی و مدرن سوق دهد.

نویسنده

veysi

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *