ساعت کاری 10:00-18:00

تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد روبروی مترو شریعتی خیابان زیبا پلاک 54

02191011021-09022204201

نرم افزار عکاسی

نرم افزار عکاسی آتلیه

در این مقاله به معرفی جدیدترین نرم افزار عکاسی پرداخته ایم. این نرم افزار عکاسی ویژه آتلیه های عکاسی می باشد و توسط شرکت عکاس طراحی شده است. این اپلیکیشن با عنوان نرم افزار مخصوص آتلیه برای حسابداری آتلیه و امور مشتریان در میان آتلیه داران شناخته می شود.

نرم افزار عکاسی
نرم افزار عکاسی

هدف از طراحی نرم افزار عکاسی، افزایش جذب مشتری و ارائه خدمات اتوماسیون امور مالی و مشتریان آتلیه ها می باشد. این نرم افزار عکاسی تحت وب، قابل نصب و استفاده روی ویندوز کامیپوتر و لپ تاپ و دارای قابلیت نصب به عنوان اپلیکیشن نرم افزار عکاسی برای موبایل است. با این ویژگی قابلیت اتوماسیون امور آتلیه از طریق کامپیوتر و گوشی موبایل در هر لحظه از شبانه روز به سادگی فراهم شده است.

قابلیت های اتوماسیون عکاس

از قابلیت های ویژه اتوماسیون عکاس با هدف افزایش جذب مشتریان، اتوماسیون مالی و امور مشتریان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. قابلیت نصب و استفاده آسان برای عموم آتلیه داران.
 2. نرم افزار آنلاین، قابل استفاده برای کامپیوتر و موبایل.
 3. قابلیت اتوماسیون امور مالی و خدمات مدیریت مشتریان.
 4. ثبت فعالیت های روزانه آتلیه به منظور کنترل و گزارش گیری روزانه، ماهانه و سالیانه.
 5. مدیریت داخلی امور آتلیه و دسترسی ساده به داشبورد کاربری آتلیه، برای بررسی فعالیت های روزانه.
 6. امکان بررسی دریافتی و پرداختی روزانه آتلیه عکاسی.
 7. ایجاد امکان بررسی پرکاری و کم کاری ماهانه به وسیله گزارش گیری از نرم افزار عکاسی.
 8. دارا بودن مدیریت داخلی و تقویم: در این بخش امکان مشاهده وقت های رزرو شده و روزهای خالی وجود دارد. به سادگی از طریق کلیک روی تاریخ هر روز از این تقویم، می توان به اطلاعات کامل رزرو وقت های آتلیه دسترسی داشت.
 9. ستون های سبز در نرم افزار عکاسی، نشان دهنده فعالیت های شخصی آتلیه است.
 10. ستون های بنفش در نرم افزار عکاسی، نشان دهنده سفارش مشتریان می باشد که از قسمت سفارشات جدید قابل افزودن است.
 11. قابلیت مشاهده لیست کامل سفارشات مشتریان از قسمت مدیریت داخلی و لیست سفارشات.
 12. امکان ایجاد پرونده سفارشات برای مشتریان (از قسمت مشتریان برای ثبت سفارش جدید اقدام نمایید).
 13. امکان معرفی خدمات و تبلیغات آتلیه عکاسی با نرم افزار عکاسی (از بخش خدمات می توان کل خدمات آتلیه را به صورت مجزا معرفی نمود).
 14. برای پرداخت هزینه های جاری یا حقوق کارمندان می توان فرم های مربوط در این نرم افزار را تکمیل کرد.
 15. از مزیت های این نرم افزار داشتن قابلیت یادآوری موعد پرداخت بدهی ها و سررسید چک ها است که دو روز قبل از موعد، یادآوری می شود.
 16. داشتن پنل پیامک: برای ارسال پیام های تبریک، پیام های تبلیغاتی، تخفیفی های ویژه، و مراحل پیگیری سفارشات برای مشتریان می توانید از پنل پیامک نرم افزار عکاس بهره ببرید.
 17. در بخش منو ، قسمت گزارشات، امکان مشاهده گزارش کامل از پرداختی ها، سفارشات، کارمندان، مشتریان، تراکنش ها و … فراهم شده است. این گزارش گیری با تعیین تاریخ و بازه زمانی معین امکانپذیر است.
 18. نرم افزار عکاسی طراحی شده توسط شرکت عکاس، دارای ده ها قابلیت ویژه اتوماسیون امور روزانه آتلیه های عکاسی می باشد. پیشنهاد میدهیم با نصب این نرم افزار قدرتمند عکاسی، قدمی ساده ولی بزرگ در جهت افزایش جذب مشتریان و کنترل بیشتر بر امور مالی آتلیه بردارید.

فیلم آموزش استفاده از نرم افزار عکاسی

پیشنهاد می دهیم برای آشنایی بیشتر با محیط و پنل کاربری این نرم افزار ویژه اتوماسیون امور مالی و مشتریان آتلیه های عکاسی، فیلم آموزش استفاده از نرم افزار عکاسی را مشاهده نمایید. آتلیه داران عزیز در سراسر کشور می توانند برای مشاوره رایگان در زمینه نحوه دریافت و استفاده از نرم افزار عکاسی با کارشناسان شرکت عکاس تماس حاصل فرمایند.