ساعت کاری 10:00-18:00

تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد روبروی مترو شریعتی خیابان زیبا پلاک 54

02191011021-09022204201

چاپ و صحافی

سفارش آنلاین چاپ و صحافی

در این مقاله با مزایای سفارش آنلاین چاپ و صحافی آشنا می شوید و می توانید در همین صفحه سفارش آنلاین خود را ثبت کرده و به سرعت و با کیفیت چاپ صحافی شده خود را تحویل بگیرید. شرکت عکاس به صورت اینترنتی، شرایطی را فراهم کرده است که آتلیه ها و عکاسی ها می توانند به سادگی به بهترین مراکز چاپ کشور دسترسی داشته و سفارش چاپ خود را به صورت آنلاین ثبت نمایند.

 

سفارش آنلاین چاپ و صحافی چیست؟

شرکت عکاس، با طراحی اتوماسیون آنلاین، مجموعه ای بهترین لابراتوارها را گردآوری کرده است. به این معنی که مرجعی جهت یافتن لابراتوار مناسب برای چاپ و ثبت غیرحضوری سفارش می باشد. آتلیه ها می توانند به راحتی برای ثبت درخواست چاپ و صفاحی به لابراتوارهای همکار دسترسی داشته باشند. در واقع شرکت عکاس، لیستی از بهترین لابراتورها در اختیار آتلیه داران قرار داده است که با انتخاب هر لابراتوار و انتخاب مشخصات مورد نظر برای چاپ و صحافی می توانند قیمت سفارش خود را مشاهده نمایند. سپس با پرداخت آنلاین و اینترنتی هزینه چاپ و صحافی، سفارش خود را به سرعت و سادگی تحویل بگیرید.

** برای چاپ و صحافی سفارش خود و آشنایی با خدمات و تعرفه های لابراتوارهای همکار با اتوماسیون آنلاین عکاس، لابراتوار مورد نظر خود را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایید.

 

چاپ و صحافی آنلاین
چاپ و صحافی آنلاین

 

 

مزایای سفارش چاپ و صحافی آنلاین

اگر به دنبال بهترین چاپخانه، (لابراتوار چاپ و صحافی) برای چاپ سفارش مورد نظر خود هستید، دیگر لازم نیست به جستجوی لابراتوار همکار با شرایط مناسب باشید. همچنین نیازی به صرف زمان برای پیدا کردن بهترین مرکز چاپ و صحافی با کیفیت و قیمت مناسب ندارید. لزومی ندارد با صرف وقت و تماس های مکرر، مشخصات سفارش چاپ خود را برای اطلاع از قیمت اعلام کنید.

بلکه کافیست که از طریق سیستم اتوماسیون آنلاین که شرکت عکاس به صورت رایگان از طریق همین صفحه در اختیار آتلیه ها گذاشته است، مشخصات چاپ و  لابراتوار مورد نظر خود را انتخاب کنید. به این ترتیب به سادگی با آپلود فایل سفارشات و مشخص کردن ابعاد و سایر مشخصات از هزینه دقیق سفارش خود مطلع شده و بعد از پرداخت آنلاین ، به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید.

 

سایز مزایای استفاده از خدمات سفارش چاپ و صحافی آنلاین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دسترسی ساده با چند کلیک به تعداد بسیار زیادی از لابراتوارهای همکار با قیمت مناسب
 2. صرفه جویی در هزینه و زمان مراجعات حضوری و ثبت سفارش به صورت کاملا آنلاین و اینترنتی
 3. امکان ثبت سفارش چاپ و خدمات صحافی، در هر ساعت از شبانه روز
 4. انتخاب راحت بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت چاپ و صحافی
 5. تنوع انتخاب نوع چاپ، جنس کاغذ و …
 6. سرعت انجام ثبت و تحویل سفارش در کوتاهترین زمان
 7. پرداخت آنلاین و هزینه‌ های شفاف و بدون تغییر
 8. دسترسی ساده به لابراتورهای دورتر
 9. به حداقل رسیدن خطای انسانی چاپ از جمله احتمال مفقودی یا گم شدن سفارش که معمولا در چاپ های سنتی این احتمال وجود دارد.
 10. امکان برقراری ارتباط آنلاین با مسئولان پیگیری درخواست و سفارش ها
 11. ضمانت سلامت سفارش‌ های چاپ و صحافی
 12. امکان پیگیری راحت اینترنتی و لحظه‌ ای هر سفارش
 13. امکان چاپ مجدد با قیمت پایین تر و اقتصادی

** پیشنهاد می دهیم همین الان سفارش چاپ و صفحافی خود را ثبت کنید و به سادگی از لابراتوار مورد نظر خود دریافت کنید. جزوه تون رو ثبت کنید.