نرم افزار مخصوص آتلیه

در این مقاله به معرفی نرم افزار مخصوص آتلیه با هدف افزایش جذب مشتری، اتوماسیون امور مالی و سفارشات مشتریان پرداخته ایم. امروزه استفاده از نرم افزار آتلیه موجب رونق گرفتن کسب و کارهای آتلیه ها شده است. انتخاب نوع نرم افزار مخصوص آتلیه از اهمیت بسیاری برخوردار است. نرم افزارهای آماده بسیاری در بازار وجود دارد که به نظر اغلب آتلیه داران، از لحاظ نوع کاربری، چندان کاربردی نیستند. زیرا هر آتلیه با توجه خواسته های اتوماسیون ویژه خود، به نرم افزار اختصاصی نیاز دارد. سوالی مطرح شده این است که چطور می توان چنین نرم افزاری را تهیه کرد. در ادامه توضیحات تکملیی در این خصوص شرح داده شده است:

مراحل راه اندازی آتلیه

نرم افزار مخصوص آتلیه چیست؟

نرم افزار مخصوص آتلیه، اپلیکیشن اختصاصی ویژه نیازهای هر آتلیه برای خدمات رسانی بهتر به مشتریان و اداره امور مالی و حسابداری است. این نرم افزار به صورت اختصاصی طراحی می شود و پاسخگوی تمامی درخواست های یک آتلیه مدرن امروزی می باشد.

امروزه بیش از نیمی از جمعیت کشور به اینترنت دسترسی دارند. بسیاری از امور روزمره با استفاده از کامپیوتر و گوشی موبایل انجام می شود. باتوجه به این موضوع حضور آتلیه داران در فضای مجازی از اهمیت بسیاری برخوردار است. این حضور به صورت هدفمند و با استراتژی ویژه، برای دریافت بالاترین بازخورد از طریق استفاده از نرم افزار مخصوص آتلیه، امکان پذیر است. امکاناتی که از طریق این نرم افزار در اختیار آتلیه های عکاسی و فیلم برداری قرار می گیرد، تاثیر شگفت انگیزی در جذب مشتری، مشتری مداری و ایجاد وفاداری در مشتریان آتلیه دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان فیلم آموزشی این نرم افزار بارگزاری شده وارد لینک شوید و فیلم آموزشی رو ببینید

فیلم آموزشی  نرم افزار مخصوص آتلیه

نرم افزار مخصوص آتلیه
نرم افزار مخصوص آتلیه

تمامی این امور منجر به افزایش فروش و درآمد آتلیه می شود. لازم است قدمی فراتر از بازار سنتی گذاشته و از طریق شیوه های نوین، گامی موثر در جهت افزایش رشد و پیشرفت آتلیه ها داشته بگذاریم. شرکت عکاس این امکان را از طریق طراحی ویژه نرم افزار مخصوص آتلیه فراهم کرده است. اپلیکیشنی حرفه ای برای آتلیه که در معنای واقعی “نرم افزار پولساز” است.

نرم افزار مخصوص آتلیه
نرم افزار مخصوص آتلیه

نحوه دریافت اپلیکیشن برای آتلیه

نرم افزارها و اپلیکیشن های متعددی برای آتلیه ها وجود دارد. اما در عمل کاربرد چندانی ندارند، یک آتلیه برای اتوماسیون امور روزمره خود نیاز به اپلیکیشن و نرم افزار اختصاصی قابل نصب روی انواع سیستم ویندوز کامپیوتر، موبایل و … دارد. شرکت عکاس، برای تامین این نیاز آتلیه داران عزیز، اپلیکیشن و نرم افزار مخصوص آتلیه را طراحی نموده است.

آتلیه داران با استفاده از نرم افزار و اپلیکیشن مخصوص آتلیه می توانند با ورود به پنل مدیریتی خود، به راحتی تمامی مطالب و تصاویر مورد نظر خود را در اپلیکیشن مدیریت کنند و از مزایای زیر بهره مند شوند:

  1. سبقت از رقبا با افزایش چشمگیر فروش
  2. ارتباط مداوم با مشتری از طریق اپلیکیشن
  3. کاهش شدید هزینه ها (با روش های دیجیتال)
  4. دسترسی آسان مشتریان به خدمات
  5. ارسال دریافت اطلاعیه‌های ویژه برای مشتریان
  6. دسترسی مشتریان به اطلاعات و نمونه کارها با یک دکمه
  7. امکان ثبت امور مالی و حسابداری آتلیه به صورت اتوماتیک با دسترسی ساده
  8. و …

** پیشنهاد می دهیم برای مشاوره رایگان در زمینه استفاده از اپلیکیشن و نرم افزار مخصوص آتلیه با کارشناسان شرکت عکاس تماس حاصل فرمایید.