ساعت کاری 10:00-18:00

تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد روبروی مترو شریعتی خیابان زیبا پلاک 54

02191011021-09022204201

معرفی خدمات شرکت عکاس

 

معرفی شرکت عکاس

شرکت عکاس در زمینه ارائه خدمات عکاسی و فیلم برداری و ارائه خدمات اتوماسیون آتلیه ها فعالیت دارد. در این مقاله قصد داریم به معرفی شرکت عکاس بپردازیم که از گروهای خلاق در زمینه عکاسی، فیلم برداری، چاپ و صحافی است. این مجموعه از طریق طراحی اختصاصی وب سایت و اپلیکیشن آتلیه به اتوماسیون امور آتلیه ها پرداخته است. شرکت عکاس به صورت خلاقانه در زمینه ارائه خدمات اتوماسیون به آتلیه ها فعالیت دارد و در کل کشور بدون رغیب است. زمینه های فعالیت شرکت عکاس شامل موارد زیر است:

 • اتوماسیون آتلیه
 • طراحی اختصاصی وبسایت آتلیه به منظور اتوماسیون امور آتلیه
 • اپلیکیشن آتلیه
 • چاپ و صحافی آنلاین
 • اتوماسیون لابراتوارها
 • طراحی آنلاین
 • و…

در ادامه به شرح هر یک از این خدمات  پرداخته ایم. این شرکت امکان مشاوره تلفنی رایگان را برای آتلیه داران عزیز در سراسر کشور فراهم نموده است. شما عزیزان می توانید در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه موارد مذکور با کارشناسان شرکت عکاس تماس حاصل فرمایید. عکاس آماده ارائه خدمات اتوماسیون آتلیه و افزایش درآمد آتلیه ها از طریق جدیدترین شیوه های روز دنیا به ساده ترین شکل ممکن است.

 

اتوماسیون عکاس

خدمات اتوماسیون آتلیه شرکت عکاس، با هدف اتوماتیک کردن امور روزمره و مورد نیاز آتلیه ها، از طریق برنامه نویسی اختصاصی به طراحی وب سایت ویژه امور خدمات مشتری، امور مالی آتلیه و … پرداخته است. علاوه براین اپلیکیشن ویژه آتلیه را طراحی نموده و جهت سهولت امور آتلیه ها، در اختیار آتلیه داران سراسر کشور قرار می دهد. از مزیت های خدمات اتوماسیون شرکت عکاس، در دسترس قرار گرفتن امکانات ویژه به گونه ای کاملا کابردی و ساده است. به این معنی که عموم آتلیه داران می توانند به سادگی از امکانات سایت یا اپلیکیشن آتلیه به راحتی استفاده نمایند. همچنین این خدمات به صورت الکترونیکی و اینترنتی است، بنابراین در هر زمان و مکان در دسترس می باشد.

شرکت عکاس با سالها سابقه در حوزه آتلیه، چاپ و صحافی به طور کامل با نیازهای آتلیه ها که به صورت الکترونیکی و آنلاین رفع می شود، آشنایی دارد. آتلیه داران با استفاده از “سایت اختصاصی آتلیه” و “اپلیکیشن آتلیه” می توانند امور مالی، امور مشتریان و کارمندان را به سادگی مدیریت نمایند. خدمات اتوماسیون شرکت عکاس امکان گزارش گیری از فعالیت های روزانه، ماهانه و سالانه آتلیه را در اختیار آتلیه دار قرار می دهد و راهکارهایی برای جذب مشتری از طریق این سیستم ایجاد کرده است. در نهایت آتلیه با استفاده از این راهکار، به “کسب درآمد بالا” از طریق جذب بیشتر مشتری، تسلط بیشتر بر امور مالی و برنامه ریزی روزمره خواهد رسید.

خدمات شرکت عکاس

طراحی سایت آتلیه

با توجه به فراگیر شدن حضور عموم در فضای مجازی، فعالیت آتلیه داران از طریق وبسایت از اهمیت بسیاری برخوردار است. شرکت عکاس با طراحی وبسایت اختصاصی برای آتلیه ها، امکان به نمایش گذاشتن نمونه کارها برای مشتریان را فراهم کرده است. به این ترتیب مشتریان در کوتاه ترین زمان و حتی بدون مراجعه حضوری با مشاهده نمونه کارها، جذب خدمات آتلیه می شوند. با این روش می توانید بازار کار خود را فراتر از بازار محلی کرده و به تعداد نامحدود جذب مشتری داشته باشید. علاوه براین، مشتریان بدون مراجعه حضوری و صرفا از طریق ورود به پنل کابری خود در سایت آتلیه می توانند سفارش روتوش و طراحی خود را تایید نمایند.

از طریق وبسایت امکان مدیریت سفارشات عکاسی و قراردادها با تمامی آیتم ها فراهم شده است. همچنین مدیریت مالی سفارشات و پرداختی های آتلیه از طریق وبسایت آتلیه انجام می شود.

 

نرم افزار مخصوص آتلیه در شرکت عکاس
نرم افزار مخصوص آتلیه در شرکت عکاس

 

 

اتوماسیون آتلیه

شرکت عکاس، امکان اتوماسیون آتلیه از طریق مدیر مجازی را فراهم کرده است. به این ترتیب که در واقع برای مدیریت سفارشات خود، ارتباط با مشتریان و امور مالی آتلیه خود، یک مدیر آنلاین استخدام کنید. این مدیر آنلاین همان سیستم هوشمند سایت آتلیه و اپلیکیشن آتلیه است که با هوشمندی تمام و بدون کوچکترین خطایی، به مدیریت امور داخلی مجموعه شما کمک می کند.

 

اپلیکیشن آتلیه

اپلیکیشن آتلیه با فراهم کردن امکانات آنلاین ، شرایطی برای جذب مشتری، تبلیغات، نمایش نمونه کارها، مدیریت امور مشتریان، مدیریت امور مالی و کارکنان آتلیه را فراهم کرده است.

از مزیت های اپلیکیشن اختصاصی آتلیه، ایجاد ارتباط دو طرفه با مشتری از طریق اتوماسیون با مشاهده عکس ها و عدم دخیره و اسکرین شات است. اپلیکیشن به گونه ای طراحی شده است که مشتری قادر به اسکرین شات (عکسبرداری از صفحه نمایش) نمی باشد. همچنین این عکس ها به صورت ری سایز و واتر مارک شده برای مشتری ارسال می شود که از این لحاظ هم امنیت را برای آتلیه داران عزیز فراهم کرده است .

چاپ و صحافی آنلاین

شرکت عکاس این امکان را فراهم کرده از خدمات چاپ و صحافی در کوتاهترین زمان ممکن و به صورت آنلاین با استفاده از بهترین لابراتوارهای کشور انجام دهید. شرکت عکاس امکان ارتباط ساده و سریع با این لابراتوارها در کل کشور را فراهم نموده و شما می توانید در کوتاهترین زمان برای ثبت سفارشات چاپ و صحافی اقدام نمایید.

اتوماسیون لابراتوارها

شرکت عکاس امکان مدیریت و گزارش گیری از امور مالی، داخلی و کارمندان را برای لابراتوارها به صورت هوشمند فراهم نموده است. لابراتوارها به سادگی می توانند به صورت آنلاین از آتلیه داران، سفارش بگیرند و به چاپ و صحافی سفارشات بپردازند.

طراحی آنلاین

شرکت عکاس شرایطی را فراهم کرده است که آتلیه داران بتوانند با بهترین طراحان کشور در ارتباط باشند و با مناسب ترین قیمت با بهترین طراحان همکاری داشته باشند.

سایر خدمات شرکت عکاس شامل :

1- سایت خرید فروش فایل :

 • کسب درآمد از فروش فایل
 • خرید فروش فایل لایه باز
 • خرید فروش فایل های پروژه آماده

2- تولید محتوا

 • تولید محتوای ویدویی
 • طراحی گرافیکی
 • تولید محتوای متنی

3- اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران

 • رزرو آنلاین تصویربردار
 • صدور برگه مجوز تصویربرداری
 • مدیریت داخلی اتحادیه و

4- طراحی و توسعه وب

 • طراحی سایت چاپ و صحافی
 • طراحی ربات های چاپ و فروشگاهی
 • طراحی سایت اختصاصی آتلیه و لابراتوار

 

معرفی شرکت عکاس