ساعت کاری 10:00-18:00

تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد روبروی مترو شریعتی خیابان زیبا پلاک 54

02191011021

فکر می‌کنید چند درصد از مردم ایران تلفن هوشمند استفاده می‌کنند؟ مطمئن نصف بیشتر از جمعیت ایران ! تصور کنید این تعداد حداقل روزی ۲ ساعت از گوشی خودشان استفاده می‌کنند. در این صورت با داشتن یک اپلیکیشن برای گوش‌هایی هوشمند شما می‌توانید با محدوده وسیع‌تری از افراد در ارتباط باشید و در نتیجه مشتری بیشتری داشته باشید.

برخی از مزیت های اپلکیشن آتلیه ها

کاهش شدید هزینه ها

با حذف چاپ کاتالوگ، کارت ویزیت و بروشور های تبیلغاتی و جایگزین شدن کاتالوگ های دیجیتالی بر روی موبایل، هزینه های تبلیغاتی شما به صورت چشمگیری کاهش می یابد.ضمنا مراجعه حضوری که باعث گرفته شدن وقت کارمندان می شود، حذف می گردد.

ارتباط مداوم با مشتری

اپلیکیشن، نام شما را به مشتری یادآوری می کند و علاوه برآن مشتری می تواند انتخاب عکس، تایید طراحی و … را بدون مراجعه حضوری به آتلیه انجام دهد،مشتری امکان ذخیره کردن یا اسکرین شات گرفتن را نخواهد داشت.

سبقت از رقبا

تعداد افرادی که از موبایل استفاده می کنند هر روزه در حال افزایش است و اکثر آنها از طریق گوشی های هوشمند و سایر ابزارها به اینترنت دسترسی دارند. با قرار دادن آتلیه و کسب و کارتان بر روی گوشی همراه از رقبایتان متمایز می شوید.

دسترسی به اطلاعات با لمس یک دکمه!

مشتری به سادگی می تواند نمونه کارهای عکس و فیلم شما را ببیند و همین طور با خدمات شما آشنا شود.در ضمن کاربر می تواند وارد پنل کاربری خود شده، وضعیت سفارشات و پرداختی ها را مشاهده کند.

دریافت اطلاعیه‌های ویژه

با استفاده از اپلیکیشن می توانید اطلاعیه‌ها، جشنواره ها و تخفیفات ویژه آتلیه خود را به مشتریان یادآوری کنید.ممکن است این کار همیشه به انتخاب آتلیه منجر نشود اما باعث ثبت شدن نام آتلیه در ضمیر ناخودآگاه افراد می‌گردد.

دسترسی آسان به خدمات شما!

رفتن حضوری مشتری به آتلیه ها جهت آشنایی با خدمات آنان هرگز کار آسانی نبوده و نیست.با استفاده از اپلیکیشن نه تنها مشتریان می‌توانند این کار را به‌صورت آنلاین انجام دهند؛ بلکه شما می‌توانید طوری اپلیکیشن را تنظیم کنید که بهترین خدمات را به مشتری معرفی نمایید.

شما می توانید از طریق پنل مدیریتی که در اختیارتان قرار داده می شود ، تمامی مطالب و تصاویر موجود در اپلیکیشن را مدیریت کنید.

مشتریان می توانند با ورد به پنل کاربری خود از امکانات زیر بهره مد شوند:

انتخاب عکس با امکان ثبت توضیحات (عدم اسکرین شات و ذخیره عکس توسط مشتری)
آگاهی از وضعیت سفارش که در چه مرحلی است (طراحی و رتوش،بازدید نهایی، چاپ و آماده تحویل)
مشاهده وضعیت مالی سفارش (تاریخچه پرداختی ها به آتلیه)

مشتریان شما می توانند به تمامی نمونه کارهای چاپ و صحافی شما در این قسمت دسترسی داشته باشند و با دیدن عکس و توضیحات محصولات، با آن ها بیشتر آشنا شده و با خیالی آسوده نوع آلبوم، سامسونت، باکس و سایر محصولات شما را انتخاب نمایند.

شما می توانید نمونه کار های خود را در قالب یک گالری زیبا و جذاب به بازدید کنندگان اپلیکیشن خود نشان دهید.

شما می توانید نمونه کار های خود را در قالب یک گالری زیبا و جذاب به بازدید کنندگان اپلیکیشن خود نشان دهید.

شما می توانید اخبار و اطلاعیه های خود را در اپلیکیشن درج نمائید و تمامی کاربران آنها را مشاهده خواهند کرد ، مواردی از قبیل تخفیف ها ، امتیاز ها و...

کاربران شما می توانند از طریق اپلیکیشن، زمانی را جهت حضور در آتلیه دریافت نمایند ، این زمان ها توسط شما در پنل درج خواهد شد.

کاربران شما می توانند پکیج مورد علاقه خود را انتخاب نمایند و یا پکیجشون رو باتوجه به نیازهاشون در قسمت خدمات عکاسی و تصویربرداری انتخاب نمایند.

از طریق بخش وبلاگ شما می توانید دسته های زیادی را تعریف نموده و مقالات و آموزش های خود را در این بخش ها قرار دهید.

اپلیکیشن بصورت کامل و بدون ایراد در اختیار شما قرار می گیرد ولی با این وجود ما تا یک سال وظیفه خود می دانیم در صورت وجود هر نوع ایرادی در عملکرد اپلیکیشن، آن را برطرف نمائیم.

با استفاده از این گزینه کسانی که اپ شما را نصب کرده اند می توانند به راحتی اپلیکیشن شما را در اختیار سایرین قرار دهند و باعث افزایش مشتری گردد.

با وارد کردن اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی آتلیه، مشتریان شما با لمس یک دکمه بدون وارد کردن اطلاعات، به شماره تماس ،تلگرام، اینستاگرام و ... آتلیه دسترسی پیدا می کنند.