ساعت کاری 10:00-18:00

تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد روبروی مترو شریعتی خیابان زیبا پلاک 54

02191011021

چرا باید برای آتلیه خود اپلیکیشن بسازید؟

فکر می‌کنید چند نفر از مردم ایران از تلفن همراه هوشمند استفاده می‌کنند؟ جمعیتی بالغ بر 40 میلیون نفر! یعنی چیزی معادل 50 درصد از جمعیت مردم ایران، حداقل روزی ۲ ساعت را در شبکه های اجتماعی می‌گذرانند یا از نرم افزارهای موجود در تلفن همراه خود استفاده می‌کنند. پس داشتن یک اپلیکیشن آتلیه، شما را به یک گزینه برای سپری کردن این زمان تبدیل می‌کند. اپلیکیشنی که اگر درست و حرفه ای طراحی شود می‌تواند از بخش بزرگی از این جمعیت جهت رونق کسب و کار شما، مشتری بسازد!

برخی از مزایای اپلکیشن آتلیه ها

کاهش شدید هزینه ها

امروزه دیگر کمتر کسی برای چاپ کاتالوگ، کارت ویزیت و بروشورهای تبلیغاتی هزینه می‌کند. چرا که این هزینه ها، به راحتی با جایگزین کردن کاتالوگ های دیجیتالی بر روی موبایل به طرز چشمگیری کاهش می‌یابد.

ارتباط مداوم با مشتری

بعد از اتمام سفارش مشتریان حضوری، هیچ بعید نیست که پس از مدتی از یادها بروید اما اگر اپلیکیشن آتلیه خود را داشته باشید می‌توانید مرتباً حضور پر رنگ خود را به مشتریانتان یادآوری کنید.

 

سبقت از رقبا

با افزایش روز افزون استفاده کنندگان از تلفن همراه هوشمند در کشور و سهولت در دسترسی به اینترنت، ایجاد یک اپلیکیشن آتلیه می‌تواند کسب و کار شما را به سرعت از رقبای خود متمایز کند.

 

دسترسی به اطلاعات با یک دکمه

امکان آشنایی با نمونه کارهای عکس و فیلم خود و خدمات مجموعه تان را به سادگی برای کاربران مهیا کنید. همچنین از مشتریانتان بخواهید که با ورود به پنل کاربری خود، وضعیت سفارشات و پرداختی ها را مشاهده نمایند و راحت تر با مجموعه شما در ارتباط باشند.

دریافت اطلاعیه‌های ویژه

با استفاده از اپلیکیشن می‌توانید اطلاعیه‌ها، جشنواره ها و تخفیفات ویژه آتلیه را به کاربران خود یادآوری کنید. البته این کار ممکن است همیشه به انتخاب آتلیه منجر نشود اما موجب می‌شود تا به راحتی به ضمیر ناخودآگاه افراد نفوذ کرده و در ذهن ها باقی بمانید.

دسترسی آسان به خدمات

بهترین خدمات خود را به واسطه اپلیکیشن آتلیه به مشتریان خود معرفی کنید و مراجعات حضوری آنها به مجموعه خود را کاهش دهید. فراموش نکنید که اگر آنلاین و همیشه در دسترس باشید، بهتر و بیشتر دیده می‌شوید.

معرفی بخش های مختلف اپلیکیشن

شما می‌توانید از طریق پنل مدیریتی خود به راحتی تمامی مطالب و تصاویر موجود در اپلیکیشن را مدیریت کنید.

امکاناتی که شما در پنل کاربری برای مشتریان خود فراهم می‌کنید به شرح زیر است:

امکان انتخاب عکس و ثبت توضیحات با دسترسی محدود به فایل اصلی ( عدم اسکرین شات و ذخیره عکس)
اطلاع از وضعیت سفارش و پیشرفت کار ( طراحی و رتوش، بازدید نهایی، چاپ و آماده تحویل)
مشاهده وضعیت مالی سفارش ( تاریخچه پرداختی ها به آتلیه)

در این بخش این امکان را به کاربران خود می‌دهید که به تمامی نمونه کارهای چاپ و صحافی شما دسترسی داشته باشند و با دیدن عکس و توضیحات محصولات، با آنها بیشتر آشنا شوند. آشنایی ای که در نهایت می‌تواند منجر به سفارش نوع آلبوم، سامسونت، باکس و سایر محصولات شما با آرامش خاطر بیشتری شود.

در این بخش شما می‌توانید نمونه کارهای عکس خود را در قالب یک گالری زیبا و جذاب، در مقابل دیدگان کاربران اپلیکیشن‌تان به نمایش بگذارید.

در این بخش شما می‌توانید نمونه کارهای فیلم خود را در قالب یک گالری زیبا و جذاب، در مقابل دیدگان کاربران اپلیکیشن‌تان به نمایش بگذارید.

این بخش از اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا اخبار و اطلاعیه های خود را به اطلاع کاربرانتان برسانید و آنها را تخفیف ها، جشنواره ها و امتیازات خود مطلع سازید.

کاربران شما می‌توانند از طریق اپلیکیشن، زمانی را جهت حضور در آتلیه تعیین نمایند. لازم به ذکر است این زمان ها توسط شما در پنل درج خواهند شد.

در این بخش به کاربران خود امکان می‌دهید پکیج مورد علاقه خود را انتخاب نمایند و یا این پکیج را با توجه به نیاز خود در قسمت خدمات عکاسی و تصویربرداری، به صورت آنلاین سفارش دهند.

در وبلاگ، شما می‌توانید با ایجاد دسته های متعدد، مقالات و نکات آموزشی خود را در اختیار کاربران اپلیکیشن‌تان قرار دهید.

اپلیکیشن طراحی شده، به صورت کامل و بدون ایراد در اختیار شما قرار می‌گیرد. با این حال ما تا یک سال پشتیبان شما هستیم و هر نوع ایراد احتمالی در عملکرد اپلیکیشن را به صورت رایگان برایتان رفع می‌کنیم.

با استفاده از این گزینه، کاربران شما می‌توانند به راحتی اپ آتلیه را در اختیار سایرین قرار دهند و در جذب بیشتر مشتری برای مجموعه شما سهیم باشند.

در این بخش می‌توانید اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی آتلیه خود را در اپلیکیشن قرار دهید و به کاربران خود این امکان را بدهید تا با لمس یک دکمه به شماره تماس، کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و اطلاعات آتلیه شما دسترسی یابند.