ساعت کاری 10:00-18:00

تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد روبروی مترو شریعتی خیابان زیبا پلاک 54

02191011021-09022204201

چرا باید برای آتلیه خود وب سایت بسازید؟

فکر می‌کنید اولین جایی مردم در آن به دنبال آتلیه شما می‌گردند، کجاست؟ بله درست است اینترنت! و اگر شما را در آنجا نیابند بدون شک به سراغ رقبایتان خواهند رفت. پس امروزه با افزایش روز افزون استفاده مردم از اینترنت، ساختن يک وب سايت برای صاحبان هر کسب و کاری به ویژه آتلیه داران امری ضروری است. پس چرا شما از این قافله عقب بمانید و یک وب سایت برای آتلیه خود نداشته باشید؟!

چاپ و صحافی آنلاین

چرا آتلیه های برند سایت دارند؟

آیا وجود سایت تاثیری روی جذب مشتری و درآمد یک آتلیه دارد؟! جواب قطعاً مثبت است!

رسانه ای مختص آتلیه شما

با راه اندازی وب سایت آتلیه، شما تنها یک سایت ندارید بلکه رسانه ای دارید که به واسطه آن می‌توانید مشتریان خود را در جریان اخبار، رویدادها و تخفیفات مجموعه خود قرار دهید. رسانه ای که همیشه تحت امر شماست و همه جا در دسترس است.

بازاریاب تمام وقت!

سایت می‌تواند همانند یک نیروی کار 24 ساعته، هوشمند و همواره تازه نفس، آتلیه شما را در تمام مناطق کشور معرفی کند. نیرویی خستگی ناپذیر که تمام وقت به فکر جذب مشتری و رونق کسب و کار شماست!

آتلیه شما در گوگل

امروزه مردم قبل از انجام هر کاری آن را در گوگل جستجو می‌کنند. پس بهتر نیست شما اولین گزینه در جستجوی تازه عروسانی باشید که آتلیه عروس در تهران، فیلمبرداری، عکاسی عروسی و… را گوگل می‌کنند؟

اتاق نمونه کار و شو روم

اتاق نمونه کار و شو روم خود را در فضای مجازی دکور کنید و از رقبای خود عقب نمانید. برای این کار تنها کافی است از صفحات جداگانه ای نظیر نمونه کار عروس، کودک، بارداری و… در قالب عکس و فیلم در وب سایت خود استفاده نمایید.

ویترین اینترنتی آتلیه شما

آیا حاضرید تابلوی ورودی آتلیه خود را از جلوی چشم بردارید؟ پس چرا از ویترین مهمی مانند وب سایت که میلیون ها بیینده دارد غافل شده اید! ویترین پر زرق و برقی که می‌بایست آن را خیلی بیشتر از اینها جدی بگیرید!

جذب مشتری قبل از مراجعه

قبل از اینکه مردم از درب ورودی آتلیه شما عبور کنند، آنها را با خدمات خود آشنا کنید! وب سایت به شما کمک می‌کند که اطلاعات مجموعه خود را در سطح وسیع تری منتشر نمایید و مشتریان خود را حتی قبل از مراجعه حضوری به آتلیه خود، شکار نمایید.

 

معرفی بخش های مختلف وبسایت

قالب سایت آتلیه به گونه ای طراحی شده است که در تمامی دستگاه ها از قبیل لپ تاپ، تبلت و موبایل به خوبی نمایش داده شود.

شما می‌توانید از طریق پنل مدیریتی خود، تمامی مطالب و تصاویر موجود در سایت آتلیه تان را مدیریت نمایید.

در این بخش می‌توانید تمامی خدماتی که در آتلیه به مشتریان خود ارائه می‌کنید را به صورت جداگانه و همراه با عکس به کاربران وب سایت خود معرفی کنید.

در این بخش شما می‌توانید نمونه کارهای عکس خود را در قالب یک گالری زیبا و جذاب، در مقابل دیدگان کاربران وب سایتتان به نمایش بگذارید.

در این بخش شما می‌توانید نمونه کارهای فیلم خود را در قالب یک گالری زیبا و جذاب، در مقابل دیدگان کاربران وب سایتتان به نمایش بگذارید.

این بخش از سایت به شما کمک می‌کند تا اخبار و اطلاعیه های خود را به اطلاع کاربرانتان برسانید و آنها را تخفیف ها، جشنواره ها و امتیازات خود مطلع سازید.

کاربران شما می‌توانند از طریق سایت، زمانی را جهت حضور در آتلیه تعیین نمایند. لازم به ذکر است این زمان ها توسط شما در پنل درج خواهند شد.

در این بخش به کاربران خود امکان می‌دهید پکیج مورد علاقه خود را انتخاب نمایند و یا این پکیج را با توجه به نیاز خود در قسمت خدمات عکاسی و تصویربرداری، به صورت آنلاین سفارش دهند.

در وبلاگ، شما می‌توانید با ایجاد دسته های متعدد، مقالات و نکات آموزشی خود را در اختیار کاربران وب سایتتان قرار دهید. این امر به شما کمک می‌کند تا رتبه سایت خود را افزایش داده و باعث شوید تا افراد بیشتری از وب سایت مجموعه شما دیدن کنند.

سایت آتلیه طراحی شده، به صورت کامل و بدون ایراد در اختیار شما قرار می‌گیرد. با این حال ما تا یک سال پشتیبان شما هستیم و هر نوع ایراد احتمالی در عملکرد سایت را به صورت رایگان برایتان رفع می‌کنیم.

دامنه یا دامین، همان آدرس اینترنتی سایت شماست و هاست نیز فضایی است که تصاویر و سایت شما روی آن قرار می‌گیرد.

اشتباه نکنید!!!

شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و... ماهیتی متفاوت از وب سایت دارند و با نداشتن سایت مشتری ها در جستجوی اینترنت شما را پیدا نمی کنند.