ساعت کاری 10:00-18:00

تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد روبروی مترو شریعتی خیابان زیبا پلاک 54

02191011021

ضرورت داشتن وب سایت آتلیه

در جامعه امروز داشتن يک وب سايت برای آتلیه امری ضروري است. روزانه ميليونها نفر از اينترنت استفاده مي کنند و به تعداد اين افراد افزوده مي شود. مردم اولين جايي که به دنبال شرکت شما مي گردند، بر روی اينترنت است. اگر آنها شما را در آنجا پيدا نکنند، بدون شک رقبای شما را خواهند يافت.

چرا آتلیه های برند سایت دارند؟

آیا وجود سایت تاثیری روی جذب مشتری و درآمد شما دارد ؟؟ جواب قطعا بله است!

رسانه ای مختص آتلیه شما

وبسایت یک رسانه است و شما می توانید از طریق این رسانه ، مشتریان خود را در جریان اخبار و رویدادها ، تخفیف ها و … قرار دهید ، این رسانه همیشه در دسترس و تحت کنترل شماست.

بازاریاب تمام وقت !

یک وب سایت مانند یک نیروی کار 24 ساعته است ، در تمام زمان ها و مناطق کشور مشغول معرفی آتلیه شماست ، چه چیز بهتر از این که یک نیروی تازه نفس، هوشمند و تمام وقت به فکر جذب مشتری برای آتلیه شما وجود دارد؟

آتلیه شما در گوگل

بسیاری از مردم قبل از هر کاری در گوگل جستجو می کنند، مثلا عروسی که می خواهد آتلیه خود را انتخاب کند،شاید این کلمه ها را جستجو کند: آتلیه عروس در تهران، فیلمبرداری، عکاسی عروسی و … بهتر نیست گوگل شما را در نتیجه جستجو نشان دهد؟

اتاق نمونه کار و شو روم

دیگر زمان آن سر رسیده است که در فضای مجازی این اتاق را داشته باشید و از رقبای خود عقب نمانید. داشتن صفحات نمونه کار عروس، کودک، بارداری و… در قالب عکس و فیلم، همین طور معرفی جدیدترین محصولات آلبوم با همکاری لابراتوارها.

ویترین اینترنتی آتلیه شما

آیا شما حاضرید تابلوی ورودی آتلیه خود را از جلوی چشم بر دارید؟ پس چرا از ویترین مهمی مانند وب سایت که میلیون ها بیینده دارد قافل شده اید! ، پیشنهاد می کنیم این ویترین را خیلی جدی بگیرید.

جذب مشتری قبل از مراجعه

بسیاری از مردم، هنگام ورود به آتلیه، شما را کاملا می شناسند!! چرا که بسیاری از آنها قبل از مراجعه حضوری، با خدمات و نمونه کارهای شما در وب سایتتان آشنا شده اند و اطلاعات کاملی از مجموعه شما دریافت کرده اند.

سایت بصورتی طراحی شده که در تمامی دستگاه ها از قبیل لپ تاپ ، تبلت و موبایل به خوبی نمایش داده شود.

شما می توانید از طریق پنل مدیریتی که در اختیارتان قرار داده می شود ، تمامی مطالب و تصاویر موجود در سایت را مدیریت کنید.

شما می توانید تمامی خدماتی که در آتلیه ارائه می نمائید را بصورت جداگانه همراه با عکس معرفی کنید.

شما می توانید نمونه کار های خود را در قالب یک گالری زیبا و جذاب به بازدید کنندگان سایت خود نشان دهید.

شما می توانید نمونه کار های خود را در قالب یک گالری زیبا و جذاب به بازدید کنندگان سایت خود نشان دهید.

شما می توانید اخبار و اطلاعیه های خود را در سایت درج نمائید تا تمامی کاربران آنها را مشاهده کنند ، مواردی از قبیل تخفیف ها ، امتیاز ها و...

کاربران شما می توانند از طریق سایت ، زمانی را جهت حضور در آتلیه دریافت نمایند، این زمان ها توسط شما در پنل درج خواهد شد.

کاربران شما می توانند پکیج مورد علاقه خود را انتخاب نمایند و یا پکیجشون رو با توجه به نیازهاشون در قسمت خدمات عکاسی و تصویربرداری انتخاب نمایند.

از طریق بخش وبلاگ شما می توانید دسته های زیادی را تعریف نموده و مقالات و آموزش های خود را در این بخش ها قرار دهید ، این امر باعث می شود رتبه سایت شما و به دنبال آن تعداد بازدید از سایت شما افزایش یابد.

سایت بصورت کامل و بدون ایراد در اختیار شما قرار می گیرد ولی با این وجود ما تا یک سال وظیفه خود می دانیم در صورت وجود هر نوع ایرادی در عملکرد سایت ، آن را برطرف نمائیم.

منظور از دامنه همان آدرس اینترنتی سایت شماست و هاست نیز فضایی است که تصاویر و سایت شما روی آن قرار می گیرد.

اشتباه نکنید!!!

شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و... ماهیتی متفاوت از وب سایت دارند و با نداشتن سایت مشتری ها در جستجوی اینترنت شما را پیدا نمی کنند.