سئو چیست؟

سئو (seo) چیست؟

در این مقاله به تعریف اهمیت و کاربرد سئو “seo” در طراحی سایت پرداخته ایم. اینکه سئو چیست و چه کاربردی دارد. بسیاری از افراد با شغل طراحی سایت آشنایی دارند و احتمالا بارها اصطلاح خدمات سئو را شنیده اند، اما اطلاعی از اصول سئو نداشته و سوالی که برایشان مطرح می شود این است که Seo مخفف چیست و وظیفه سئوکار چیست؟!

در ادامه همه چیز درمورد سئو را به سادگی شرح داده ایم:

اهمیت و کاربرد سئو در طراحی سایت

اهمیت و کاربرد سئو در طراحی سایت از ملاک های جدایی ناپذیر در ارزش گذاری و رتبه بندی یک سایت است. میلیون ها سایت با زمینه های کاری مختلف در فضای مجازی وجود دارد. اما فقط سایت هایی قابل نمایش در صفحات موتورهای جستجوگر هستند ، که با قوانین و اصول سئو آشنایی داشته باشند. معروف ترین سایت های کشور و جهان، به درک عمیق مفاهیم و الگوریتم های پیچیده موتورهای جستجوگر نظیر گوگل رسیده اند. ارزش چنین سایت هایی برابر با سرمایه ای چشمگیر است که قابل مقایسه با هیچ یک از روش های تبلیغات و فروش سنتی و مجازی نمی باشد.

Seo مخفف چیست؟

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی موتور جستجو می باشد. در واقع سئو (SEO) یا بهینه سازی، برای موتورهای جستجو نظیر گوگل، باهدف بهبود عملکرد سایت و باتوجه به قوانین و اصول مهندسی در موتورهای جستجوگر می باشد. 

سئو چیست؟

سئو چیست؟! اگر بخواهیم واضح تر شرح دهیم، باید بگوییم مهندسین شرکت هایی نظیر گوگل، قوانینی را برای نمایش نتایج موتورهای جستجو گر در نظر گرفته اند که هدف آن جلب رضایتمندی جستجوگران اینترنتی می باشد.

به طور مثال اگر شما در جستجوگر گوگل ، عبارت “آتلیه در تهران” را جستجو نمایید ، این موتور باهدف جلب رضایت شما، تعدادی از سایت ها و لینک های مرتبط با این کلمات را نمایش می دهد، تا شما به پاسخ سوال یا نیاز خود در این صفحات دسترسی پیدا کنید.

اگر در طراحی و مدیریت یک سایت، قوانین مورد نظر گوگل برای جلب رضایتمندی مخاطبان رعایت شده باشد، نتیجه آن نمایش سایت توسط موتور جستجوگر و ورود مخاطبان به آن سایت است.

باید بگوییم، کل قدرت یک سایت و رتبه بندی آن در میزان جلب رضایت بازدیدکنندگان، تعداد دفعات مشاهده و جایگاه آن در صفحات اول موتورهای جستجوگر می باشد.

سئوکار کیست؟

اهمیت و کاربرد سئو در طراحی سایت، در قابلیت به نمایش گذاشتن هرچه بیشتر صفحات یک سایت برای مخاطبان است. سئوکار با انجام seo در طراحی و مدیریت ساختار یک سایت، این وظیفه را برعهده دارد. شرکت عکاس یک شرکت سئوکار است که بهره گیری از تیمی متخصص در طراحی سایت و سئو فعالیت دارد.

سئو سازی وب سایت

برای داشتن یک وب سایت قوی و شناخته شده، نیاز به سئو سازی وب سایت خواهید داشت. باتوجه به اینکه الگوریتم و اصول سئوی سایت، مجموعه ای از تکنیک های بسیار پیچیده مهندسی می باشد که به طور مداوم درحال تغییر است، سئو سازی وب سایت به افراد متخصص واگذار می شود.

شما نیز می توانید یک سایت بهینه سازی شده در صنف شغلی خود داشته باشید؛ که در رقابت با سایر رقیبان بازار، پیروز میدان شود. برای بدست آوردن بیشترین سهم از بازار آنلاین ، لازم است طراحی سایت سئو شده و یا سئوی سایت خود را به یک تیم متخصص بسپارید.

شرکت عکاس، ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی وب سایت در تهران است. می توانید جهت مشاوره رایگان در زمینه seo در طراحی سایت و سئو سازی وب سایت با کارشناسان مجرب این شرکت تماس حاصل فرمایید

سئو چیست؟

نویسنده

veysi

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *