چاپ و صحافی آلبوم

محاسبه هزینه چاپ و صحافی

شرکت عکاس این امکان را برای همکاران محترم آتلیه دار ایجاد کرده که به صورت اتلاین بتوانند محاسبه هزینه چاپ و صحافی را انجام دهند . انتخاب بهترین چاپ و صحافی اگر بخواهیم در مورد یک صحافی خوب و اینکه چه ویژگی‌هایی دارد صحبت کنیم باید بگوییم توجه و مشاهده‌ی نمونه کارهای آن شرکتی که می‌خواهیم کار چاپ و صحافی خود را به آن بسپاریم از اهیمت بالایی برخوردار است و بهترین تصمیم قبل از سفارش و هرگونه خریدی است. با دیدن نمونه کارها، کیفیت کار شرکت یا صحافی مربوطه به راحتی قابل شناسایی است بطوریکه هرچقدر ظرافت، هنر و دقت بیشتری بخرج دهد مسلماً کار نهایی نیز از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود. مورد دیگری که باید به آن اشاره کنیم مشاوره مناسب نسبت به چاپ و صحافی مرتبط با کار مشتریان عزیز است که مشخص می‌کند بهتر است از کدام روش استفاده شود و هزینه نهایی آن ارزان‌تر در می‌آید. همچنین نسبت به تیراژ مورد درخواست است که می‌بایست راهنمایی‌های لازم صورت بگیرد. شرکت "عکاس" با بهره‌گیری از دستگاه‌های بروز و باکیفیت چاپ و صحافی آماده است تا سفارشات مشتریان خود را به بهترین نحو و بالاترین کیفیت بر عهده بگیرد و در تیراژ بالا، روش‌های مختلف و متداول، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و همچنین مقرون به صرفه در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

چاپ فتوبوک

این روزها دیگر آلبوم‌های قدیمی که خودمان عکس‌ها را لای ورق‌های آن قرار می‌دادیم محبوبیت خود را از دست دادند و جای آن‌ها را انواع آلبوم‌های دیجیتال در شکل و طرح‌های مختلف گرفته است. یکی از خدمات چاپ و صحافی شرکت عکاس، چاپ انواع آلبوم‌های دیجیتال با بهترین کیفیت ممکن است.

چاپ آلبوم مینی

آلبوم مینی یک گزینه جذاب برای کادو و یا یادگاری است. همانطور که از اسم آن مشخص است این آلبوم در ابعاد بسیار کوچک مثل ۱۳×۹ سانتی‌ متر چاپ می‌شود و می‌توان به راحتی آن‌ را حمل کرد. شما می‌توانید عکس عزیزان خود را با کیفیت دیجیتال در این آلبوم چاپ کرده و همیشه آن را همراه خود داشته باشید.

آلبوم دیجیتال ۱۰ برگی

آلبوم دیجیتال ۱۰ برگی یک گزینه مناسب برای کسانی است که می‌خواهند تعداد محدودی از عکس‌ها را با بالاترین کیفیت ممکن به نمایش بگذارند؛ مثلاً برای رستوران‌ها و کافه‌هایی که می‌خواهند با عکس باکیفیت غذاهای منو مشتری را وسوسه کنند، تهیه آلبوم دیجیتال ۱۰ برگی یک راهکار ایده آل است. یا آنکه اگر می‌خواهید برای یک رویداد خاص مثل جشن تولد، سالگرد ازدواج و مراسم‌ مشابه یک آلبوم جداگانه داشته باشید، آلبوم دیجیتال ۱۰ برگی همان چیزی است که به دنبالش هستید. یک آلبوم خوش‌ساخت از تصاویر باکیفیت که فقط مختص به یک روز خاص است. مانند سایر آلبوم‌هایی که در شرکت چاپ و صحافی عکاس تولید می‌شوند، برای چاپ آلبوم دیجیتال ۱۰ برگی نیز می‌توانید از طرح جلد و صحافی مورد نظر خود استفاده کنید. این آلبوم می‌تواند به شکل جلد سخت و چرم، جلد نرم و مجله‌ای، سیمی و یا هر شکل دیگری که خودتان ترجیح می‌دهید چاپ شود.

چاپ و صحافی